4 hodnocení

Heimdal™ Next-Gen Antivirus Home

ANTIVIROVÁ OCHRANA NOVÉ GENERACE SE ŠPIČKOVÝM POMĚREM DETEKCE.

Antivirus, který je nutností:

  • Rychlá reakce,
  • Integrovaný firewall,
  • Cloudové skenování v reálném čase,
  • Sandbox a inspekce zadních vrátek,
  • Skenování souborů podle virové báze,
  • Heuristické skenování,
  • Behaviorální skenování.
Délka licence
Počet zařízení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Ke stažení Ke stažení Ke stažení Ke stažení Ke stažení Ke stažení Ke stažení Ke stažení Ke stažení Ke stažení Zvolte variantu
Kód: AV1M01 AV1Y03 AV1Y05 AV1Y10 AV2Y03 AV2Y05 AV2Y10 AV3Y03 AV3Y05 AV3Y10 Zvolte variantu
0 Kč / ks 1 349 Kč / ks 1 899 Kč / ks 3 199 Kč / ks 2 149 Kč / ks 2 999 Kč / ks 5 099 Kč / ks 2 699 Kč / ks 3 799 Kč / ks 6 349 Kč / ks od 0 Kč / ks 0 Kč bez DPH 1 115 Kč bez DPH 1 569 Kč bez DPH 2 644 Kč bez DPH 1 776 Kč bez DPH 2 479 Kč bez DPH 4 214 Kč bez DPH 2 231 Kč bez DPH 3 140 Kč bez DPH 5 247 Kč bez DPH od 0 Kč bez DPH
Kategorie: Produkty

  LOKÁLNÍ SKENOVÁNÍ NA ZÁKLADĚ SIGNATUR

Heimdal™ Next-Gen Antivirus Home používá skenování signatur pro všechny lokální soubory pro detekci a zastavení potecniálních virů, APT, Exploitů, úniku dat, ransomwaru a dalších pokročilých on-line hrozeb. Tato první vrstva ochrany je nezbytná pro zajištění on-line bezhpečnosti.

 

  CLOUDOVÉ SKENOVÁNÍ V REÁLNÉM ČASE

Všechny soubory neznáme pro lokální databázi jsou odelsány do našeho zabezpečeného cloudu k prověření v reálném čase. Pomocí pokročilého strojového učení se detekují možné hrozby a zastaví se infekce počítače.

 

  SADNBOXING A INSPEKCE ZADNÍCH VRÁTEK

Podezřelé soubory a další potenciální hrozby jsou izolovány v systému karantény, kde zkontrolujeme, zda se chovají, jako malware.

Rovněž zkontrolujeme, zda se podezřelý soubor pokouší přistupovat k severům pomocí metody zadních vrátek, abychom zastavili veškerou škodlivou komunikaci.

 

  HEURISTICKÉ A BEHAVIORÁLNÍ SKENOVÁNÍ

Když se soubory spustí, Heimdal™ Next-Gen Antivirus Home pokračuje ve sledování veškerých procesů v počítači pomocí heuristické a behaviorální analýzy. Tímto způsobem vyhledává podezřelé chování, aby bylo možné zajistit detekce změn kódu na všech úrovních systému. Díky tomu se zastaví útoky modifikující vaše data.

 

  FIREWALL

Heimdal™ Next-Gen Antivirus Home zajišťuje, aby brána Windows Firewall ve vašem počítači byla stále zapnutá, takže vaše síť a data zůstávají v bezpečí před nejvytrvalejšími a pokročilými on-line hrozbami. Pokud je brána Windows Firewall vypnuta, Heimdal™ Next-Gen Antivirus Home ji opět aktivuje.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení